Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute but has a tight fit
Color: Black
Price: 84kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 7.5 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2308151020755210 |
Author: s***3
Date:
Review: Very cute but has a tight fit
Color: Black
Author: c***u
Date:
Review: Très bonne qualité je recommande
Color: Black
Author: s***a
Date:
Review: très bien 😋😃😋😋😃😋😋😃😋😃😋😃😋😃😋😃😋😃😋😋😃
Color: Black
Author: G***e
Date:
Review: Magnifique ♥️
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.